ROZPAD EU ?

Známy astrológ predvída v roku 2010 globálnu krízu, ktorá zničí EÚ a NATO Známy astrológ Pavel Globa predvída, že Rusko sa úspešne dostane zo súčasnej finančnej krízy, i keď nie hneď. Aj Rusko vraj utrpí, ale oveľa menej, než Spojené štáty a Európska únia. Európska únia sa dokonca môže úplne zrútiť, hovorí Globa. Západ bude v dôsledku veľkej krízy trpieť dva roky, čo bude mať za následok zmenu svetového poriadku, ale "Rusko to prežije; tunajšia situácia nie je taká katastrofálna. Budú tu sily a budú tu príležitosti", povedal v rozhovore pre spravodajskú agentúru Novy Region. Vraj ekonomický blok ruskej vlády v zime 2009 zrušia a národný bankovnícky systém sa zrúti. Rusko bude prechádzať ťažkou ekonomickou krízou v rokoch 2009 a 2010, dôsledky ktorej budú veľmivážne, ale Rusi si s ňou poradia. Mnohé kľúčové postavy, vrátane ministra financií Alexeja Kudrina, však z vlády odídu. Celý ekonomický blok vlády obnovia. Astrológ je presvedčený, že k tomu dôjde už teraz v zime, v januári a februári 2009, kedy sa začne nové štádium krízy. Vraj kolaps bankovníckeho systému bude mať zákonite za následok pouličné nepokoje, i keď to nebude veľmi rozsiahly jav. Zmeny v ruskej vláde budú dôsledkom istého zlepšenia situácie v krajine. V roku 2010 , kedy sa Rusko začne zo súčasnej krízy spamätávať, postihne svet finančná kríza globálna. "Rusko bude trpieť teraz, ale neskôr, v roku 2010, sa už budeme vedieť vyrovnávať s ekonomickými ťažkosťami, pretože medzitým zmeníme finančnú politiku a vymeníme tých, čo ju riadia", povedal. Vraj globálna kríza vroku 2010 postihne celý systém a privodí zmenu svetového poriadku. "Tá kríza potrvá desať rokov a skončí sa v roku 2020. Európska únia sa rozpadne, rovnako aj NATO. Namiesto toho sa vytvorí niekoľko európskych únií: juhoeurópska, severoeurópska, atď. Nemecko sa spojí do aliancie s Francúzskom a Rusko a Ukrajina sa pripoja k aliancii Východnej Európy." Je hodné povšimnutia, že Pavel Globa v lete 2008 predvídal, že Rusko, Ukrajina a Bielorusko sa spoja do východo-európskeho bloku. Pavel Globa sa narodil v Rusku. Má ruské a nemecké občianstvo. Hovorí sa o ňom, že si sám zmenil dátum narodenia, aby posilnil svoj talent. O svojich klientoch nerád hovorí, hoci k nim údajne patria vysoko postavené osoby, dokonca aj prezidenti. Najznámejšie predpovede, ktoré sa splnili: nástup Putina a Medvedeva, kolaps Sovietskeho zväzu, teroristické útoky 9/11, strata politického vplyvu Fidéla Castra. Niektoré sa však aj nesplnili, napríklad smrť Fidéla Castra v roku 2000, bombardovanie Iraku v roku 2007, pokus o atentát na prezidenta Georgea W. Busha.
-------------------------------------
POZNÁMKA WEBMAJSTRA:
Známy alebo neznámy. Najpravdepodobnejšie vyznie prognostika "Čo sa babe zachcelo, to sa babe prisnilo". Pavel Globa sa narodil v Rusku. Má ruské a nemecké občianstvo. Tak že o Rusku sa mu pravdepodobne prisnilo to, čo sa mu zachcelo. Zatial sa mu spľňa, iba to, že v Rusku začínajú nepokoje. No nech je to a nech bude akokoľvek, tieto predpovede sú svojim spôsobom veľmi zaujímavé a na tomto webe budeme mať spoločne natrvalo priestor, aby sme ich mesiac čo mesiac mohli sledovať a porovnávať.
5. februára 2009

Porovnávame

Späť na úvodnú stránku   

Užitočné odkazy pre slovenské domácnosti

Kam dnes?
Preklad cudzích jazykov
Portál slovenského futbalového zväzu
Občan a štát - Služby a inform. zdroje
Zoznam inštitúcií v SR
Veľvyslanectvá a konzuláty v SR
Hľadanie zamestnania
Obchodný register na internete
Internetový spravodaj - EurActiv.sk
Internetový spravodaj - Prop
Pexaso Panelák

EDITORIAL- webu Videoman
Prajem pekný deň a príjemné, nerušené sledovanie. Uplatnenie internetu v dennej praxi života aj bežného človeka ukázalo nie len ako ôsmy div sveta ale aj obdiv kúzla grafiky a animácie na webe a bol som neobyčajne vzrušený keď sa začali objavovať na osobných webových stránkach aj videoklipy. Tomuto čaru som neodolal ani ja vo veku 82 rokov a o túto radosť sa chcem podeliť s vami. Nesdielam to preto aby ste mali s mojim príspevkom na internete súcit a porozumenie teda s mojou domácou amaterskou videotvorbou, ale aby som demonštroval, že aj v tomto už pomerne dosť vysokom veku človek zostáva tvorom na tejto planete, ktorý bol prírodou obdarený piatymi zmyslami. Vzdávam hold a úctu tomuto veľkému Neznámu až do posledného dychu svojho ja Homo sapiens sapiens.

NOVINKY- zaujímavosti- všeličo
Stránky sú optimalizované pre Internet Explorer 7 a vyššie. Rozlíšenie monitora 1280x768 alebo 1280x800. Pre zobrazovanie flashových prezentácií je potrebný prehliadač Macromedia Flash Player 9 a vyššie.
Ak vás trochu zmiatlo iné zobrazenie úvodnej stránky ( na tejto adrese "members.chello.sk/imagine" ) než ako ste boli zvyknutí viac ako po vyše roka, ospravedlňujem sa. Technické príčiny a neustále zvyšovanie nákladov na prevádzku mi to inak nedovoluje. Nie je vylúčené, že o niekoľko mesiacov uvidíte na tejto adrese opäť úvodnú stránku na ktorú ste boli zvyknutí. Ďakujem
Pre zobrazovanie mojich videoklipových príspevkov je potrebný prehliadač WMP ( Windosws Media Player 11 a vyššie ) Výhoda- je súčasťou všetkých OS Windows Vista a vyššie. Nevýhoda- je schopný otvárať len videosúbory v klasických formátoch. V mojich videoklipových príspevkoch sú však z technicko- technologických príčin hlavne videosúbory najnovších formátov, napríklad .divx, .mp4 a podobne.
Nie len z uvedeného dôvodu doporučujem každému, mať na svojom počítači napríklad prehliadač videosúborov VLC Player. Otvára spoľahlivo takmer všetký aj najnovšie videosúborové formáty.
STIAHNUT TU - bezplatne ( freeware ), alebo v Google-Search aj iné, podobné !  

Našiel by sa dárca zakúpeného programu PhotoShop 7 na CD? ( kontakt )

Hlavná ponuka odkazov webu

Moje obľúbené odkazy- Links

Ponuka odkazov- ostatné


BOHOVIA ZA MÚROM
Ach, môj bože...
Oni si ťa vymysleli,
aby si bol taký ako oni chceli.
Múdry, spravodlivý,
ku všetkým milý, dobrotivý.
Pýcha ťa však opantala,
sláva hlavu domotala.
Krivdu za stôl si posadil,
Spravodlivosti miesto za dverami
prisúdil.
Silu moci si si osvojil,
aby si si jej pomocou stvoriteľov svojich
podrobil.
Zalez do diery, ty šašo poondiaty,
aj so zástupom svojich cherubínov,
odiatych do hábov mierových misií,
odiaty ídeou splodenou farizeí.
Oklamal si svojich stvoriteľov,
rozdelil na dva tábory,
prvým silu moci pridelil,
druhým biedu, chudobu nadrobil,
aby si sa na oboch dobre živený,
držal ešte celé veky neoblomený.
Aj múry nárekov,
svoje tajomstvá majú,
tajomstvá bratov nezachovávajú.
Bohovia z rodu brata môjho daní,
krvou postriekaní,
prečo všetko chcete iba sami.
Prečo hrádze v mojej zemi staviate,
stretnutiu s mojim bratom
bránite.
Meče sebe proti taste potom v boji
a mňa nechajte na pokoji.
Chodte do čerta odkiaľ ste prišli,
Zbaľte si svoje doláre a svoje morále.
Tajomstvo vaše silu moci stratí
a všetko bude ako bolo,
nájdem znova brata môjho
v krútňave múrov vašich predstáv pomätených,
v utečeneckých táboroch zadebnených,
v ostnatých drôtoch obohnaných.
On už ku mne letí, už mu cestu
nik nezahatí
a tajomstvo vaše nezmarí
naše stretnutie v pozemskom raji,
v náručí našej mamy.Autor venuje svojim kritikom,
ktorí jeho internetovej stránke
Babylon prisúdili charakter:
"Protivojnový, pacificko- poetický manifest"
Venuje aj biednym z najbiednejších,
palestínskemu ľudu, ktorý trpí
bezprávim, okupáciou židovskou armádou,
zbavený slobody a ľudských práv,
stratou vlastného územia a
rozpadom vnútorných sociálnych väzieb
dôsledkom plánu svetového sionizmu,
jeho rozpínavého, kontra
štátneho terorizmu s plnou podporou
USA a zatváraním očí svetovej
pospolitosti.
J. Pavlik
-------------------------