Peter Juričko IVIP s.r.o. upratovacie práce a profesionálne umývanie okien


Prejsť na obsah

Hlavné menu:


upratovanie

Vítame vás na našich stránkach

Spolocnost IVIP s.r.o. sa zaoberá upratovacími a čistiacimi prácami na celom území Slovenska. Hlavnou činnostou je jednorazové a pravidelné upratovanie administratívnych budov, priemyselných objektov, kancelárskych priestorov,spoločných priestorov obytných domov, zdravotníckych zariadení. Vykonávame umývanie okien, tepovanie, leštenie podláh, umývanie garážových priestorov, letnú a zimnú údržbu.

Vykonávame nasledovné

Umývanie okien, výkladov, showroom miestností, presklených miestností a priestorov.
Umývame okná profesionálnou technikov, odsávaním vody, pomôckami a čistiacou chémiou po ktorej ostáva na skle hodvábny lesk a odpudzuje zachytávanie drobných nečistôt. Bežné umývanie okien je do výšky 2,6m.
Umývame okná aj nad tento výškový limit, systémom PURAQLEEN

Údržba komunikácií a chodníkov v letnom období v čase od 01.04 do 14.11 udržujeme čistotu chodníkov a komunikácií, ručným čistením (zametanie) alebo mechanickým (strojové zametanie)- odstranovaním nečistôt z komunikácií s ich odvozom.

Tak isto ako údržba chodníkov aj
údržba trávnatých povrchov začína od 01.04 a koncí 14.11. a zahrňa kosenie pozemkov prilahlých nehnutelností zber lístia odstránenie nežiaducej buriny.

Zimná údržba
Ako všetci viete aj v zime musia byt chodníky schodné. Preto podla VZN v období od 15.11 do 31.03 naša spoločnosť zabezpečuje zimnú údržbu. V tejto službe máme už 5 rokov bohaté skúsenosti a za to obdobie aj technické vybavenie. Zaoberáme sa údržbou chodníkov, parkovísk, prístupových ciest, schodísk, nádvorí a pod.
Zimná údržba sa vykonáva na základe zmluvy ktorá obsahuje poplatok za držanie zimnej pohotovosti + jednorazový úkon.

Upratovanie hál, garážových a velkoplošných priestorov
Na upratovanie takýchto velkých priestorov používame čistiacu techniku a upratovacie automaty s chodiacou alebo sediacou obsluhou. Postup pri čistení je: vyzbieranie väcších nečistôt povysávanie priemyselným vysávačom a následné umytie s upratovacím automatom.


IVIP s.r.o. | Presmerovanie na IVIP s.r.o. | Ukážka prác PURAQLEEN | Kontakt | Mapa stránok


© 2008 Ivip s.r.o. Všetky práva vyhradené. Profesionálne upratovanie, umývanie okien systémom PURAQLEEN | peterjuricko@chello.sk

Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu